
Model LG S spletne strani Lucky Miner Rudarstvo scrypt Algoritem z največjo hitrostjo hashrate 11 MH/s za porabo energije 12W.
| Dnevno | Mesečno | Letno | |
|---|---|---|---|
| Prihodki | $ 0.00 | $ 0.14 | $ 1.73 |
| Električna energija | $ 0.01 | $ 0.35 | $ 4.21 |
| dobiček | -$ 0.01 | -$ 0.21 | -$ 2.48 |
| Algoritem | Hashrate | Poraba | Učinkovitost | Dobičkonosnost |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 11 MH/s±10% | 12W±10% | 1.09j/MH | -$ 0.01 |
| Proizvajalec | Lucky Miner |
| Model | LG |
| Poznan tudi kot | Lucky Miner LG07 11Mh Doge miner |
| Izdaja | May 2026 |
| Velikost | 109 x 99 x 45mm |
| Teža | 370g |
| Raven hrupa | 38db |
| Napajanje | 12W |
| Vmesnik | WiFi 2.4G |
| Temperatura | 5 - 45 °C |
| vlažnost | 5 - 95 % |